Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Jakie możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w naszym kraju. Każdego roku wchodzą na rynek nowocześniejsze i lepiej wyposażone typy. Dlatego właśnie zwolenników takich niewielkich maszynek nie brakuje.

Każdy, kto interesuje się takim tematem, na pewno nie znudzi się.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Dobrym przykładem bardzo dobrze wyposażonego urządzenia, jakie ma w zestawie wszystkie potrzebne funkcje, żeby robić zdjęcia albo nagrywać filmy, jest dron 3DR Iris+ – (3dr iris+). Został on wyprodukowany poprzez amerykańską firmę, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest wyposażony w kamerę GoPro, która gwarantuje rejestrowanie świetnej jakości obrazu. czas lotu takiego sprzętu to około dwudziestu minut. Kiedy bateria się wyczerpie nasz dron ląduje automatycznie. Można również za użyciem jednego guziczka uczynić, iż to urządzenie powróci do miejsca startu.
W czasie przelotu można stale prześledzić parametry lotu na przykład jak prędkość, wysokość czy chociażby stan naładowania baterii. Dzięki temu mamy informację, kiedy należy nasze urządzenie zawrócić, by dało radę przylecieć przed wyładowaniem się baterii. Interesującą opcją jest także Follow me, znacząca tyle, iż jeżeli mamy komórkę z GPS, to możemy ustawić opcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie po ustawieniu takowej opcji będzie nagrywało nas, zdążając naszym śladem. Możemy w taki sposób bez używania rąk nagrywać swoją biegową trasę lub jazdę pojazdem z powietrza.
Warto śledzić na bieżąco wszystkie nowości, gdyż dobry sklep z dronami będzie miał dużo do zaoferowania w tej dziedzinie. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, który spełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się taki odnaleźć, gdyż wybór jest naprawdę znaczny.

Tagi: , ,
Napisano w Akcesoria do konsol

Najnowsze hity