Nowatorskie podejścia to mocna strona firmy Amica

Od wielu już lat logu Amica przyświeca jeden zamysł: kreować praktyczne sprzęty dopasowane do modyfikujących się wymagań nabywców. Stąd AGD do zabudowy Amica to zestawienie oryginalnych rozwiązań technicznych i oszczędności z niezwykłą estetyką wykonania.

Dążenie do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych wyrobów najwyższej próby, m. in. oferty prezentowanej na zostało docenione zarówno przez klientów, jak też specjalistów. Marka Amica otrzymała między innymi liczne wyróżnienia: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot jak też tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę cieszy satysfakcja klientów, fakt że aż tak ufają marce jak też cenią ją. Potwierdzeniem uznania są otrzymane wyróżnień, będące rzecz jasna powodem do dumy oraz równocześnie motywacją do tego, żeby oddać w ręce Klientów następny towar, jaki znów potwierdzi ich dobry wybór. Nagrody przydają skrzydeł jak też stanowią wyzwanie, któremu Amica stara się sprostać, aby nie rozczarować użytkowników a także ugruntować ich w przeświadczeniu, iż na tą markę zawsze mogą liczyć.

piekarnik

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Liczba tych nagród wciąż zwiększa się, a ich dopełnieniem są opinie profesjonalistów. Płyta indukcyjna działająca bez potrzeby podłączenia wysokiego napięcia? Wspomniana firma jako pierwsza wprowadziła na rynek płytę o napięciu 230 V. Piekarniki Amica mają system OptiGas to kapitalne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć zużycie gazu nawet o 12%. Dzięki Amice i specjalnie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach mieszkań.

Cenne doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na polskim rynku AGD, a także pozwala wprowadzać na rynek coraz to bardziej nowoczesne towary upraszczające domowe obowiązki. Przykładami mogą być prezentowane produkty. Okapy Amica łączą w sobie nowatorskie podejścia technologiczne, współczesny wygląd oraz funkcjonalności gwarantujące przyjazne użytkowanie. Eksperci Amiki wiedzą jak ważne są drobiazgi zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak także komfort eksploatacji. Najdrobniejszy element, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania indukcyjnej płyty, wyświetlacz w kuchence, to wszystko ma znaczenie. Rekomendujemy także małe AGD do kuchni Amica.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazną otoczeniu.

Tagi: , , ,
Napisano w Konsole