Jak wybrać prezent dla dziecka, aby był faktycznie udany?

Wydaje się, że zrobienie prezentu dla dziecka nie stanowi aktualnie problemu, aczkolwiek w praktyce nie zawsze łatwo jest wybrać coś, co faktycznie zachwyci malucha. Z jednej strony dzieci kochają nowe zabawki, z drugiej jednak wiele z nich ekspresowo się im nudzi. Jak więc wybierać prezent dla dziecka, żeby okazał się faktycznie udany? Rzecz jasna najlepiej wziąć pod uwagę takie zabawki, które na dłużej przykują uwagę malucha, ponieważ pozwolą na zabawę w ciekawych miejscach i w różny sposób.

pluszowe zabawki

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli przychodzą nam do głowy większe gadżety pojazdy dla dzieci mogą być jedną z tego typu zabawek, która zyska sobie uznanie nie tylko wśród chłopców, ale także wśród dziewczynek. Takim pojazdem może być zarazem mini auto, jak i mini rowerek. Wrażenie robią mini autka przypominające prawdziwe auta. Nie tylko dobrze wyglądają, ale również są nad wyraz funkcjonalne, w szczególności, gdy można swobodnie otwierać drzwi, bez problemu sterować pojazdem, włączać migające światła czy muzyczkę z radia. Tego typu pojazd z pewnością długo nie znudzi się maluchowi, bowiem będzie mógł jeździć w przeróżne miejsca i czuć się jak tata czy mama, którzy prowadzą prawdziwe auto.

Inny pomysł na ciekawy prezent nietuzinkowe pluszaki. Słowo „nietuzinkowe” odgrywa w tym przypadku priorytetową rolę. Chodzi bowiem o takie pluszaki, które będą wyjątkowe na tle innych zabawek. Będą miały ciekawy wygląd, a w dotyku będą bardzo miękkie i puchate, tak, że dziecko będzie się chciało wciąż do nich przytulać. Nietuzinkowe pluszami, to również takie, które przedstawiają wyjątkową postać, która jest ważna dla naszego malucha, albo mają różne funkcje, dzięki czemu zabawa taką maskotką na dłużej będzie dla dziecka interesująca i wciągająca. Sprawdź więcej: kliknij.

pluszaki

Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Poza zabawkami doskonałym wyborem na niebanalny podarunek będą również rozmaitego typu bilety na imprezy, w których dziecko będzie mogło spędzić przyjemnie czas z innymi dziećmi, poznać nowe miejsca lub po prostu sympatycznie spędzić czas. Zorganizowanie imprezy, w jakiej uczestnikami będą postacie z bajki to także jeden z licznych pomysłów na niecodzienny prezent dla malucha, który na długo pozostanie w jego pamięci. Warto o to zadbać, bowiem nic tak nie uszczęśliwia rodzica, jak uśmiech i dziecięca radość.

Wejdź na ten link, by poznać analogiczne teksty. Dla przykładu zobacz serwis (http://wilanow.varsovia.edu.pl/), który omawia interesującą Cię tematykę, a niewątpliwie się nie rozczarujesz.

/J]

Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole, Przyszła mama

Najnowsze hity