Kabura do telefonu, czyli praktyczna i szykowna osłona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wyglądem. W większości przypadków dba on o swój sprzęt jak tylko zdoła, chroni przed tym, by nie spadło ze znacznej wysokości itp. Jednak na poniektóre uszkodzenia nie mamy wpływu – jakim sposobem wobec tego zabezpieczyć przed tym swoją komórkę?

telefon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Ładny telefon jest wizytówką człowieka, albowiem jak troszczy się on o niego, tak zapewne dba o samochód, w następnej kolejności lokal mieszkalny itd.. Zakładając etui na swoje urządzenie dbamy o to, by nie rysowała nam się ona przy wyjmowaniu z kieszeni spodni czy otarciu o coś ostrego w torebce. Skórzana lub też nie, kabura do HTC, Nokii czy też telefonu innej firmy to znakomite rozwiązanie dla osoby, jaka docenia wygodę i klasę. Dużo razy zapewne spotkaliśmy się z kimś, kto zamiast w kieszeni czy torbie trzyma własny aparat telefoniczny w ręce. W tej pierwszej bowiem nie za każdym razem się mieści (fabrykanci tworzą coraz to większe gabarytowo komórki), a w torebce nie za każdym razem można go w mgnieniu oka odszukać. Z jakiego powodu natomiast szykowne? Wykonana z ekoskóry, naturalnej skóry albo silikonu kabura do HTC posiada zwykle jednostajny odcień lub też bardzo delikatny i elegancki wzór. Nie jest bardzo krzykliwa, niekiedy na tyle skromna, iż wręcz niedostrzegalna. Pokrowiec niemal zawsze posiada system mocowania za pomocą szlufki do paska od spodni lub saszetki przepasanej przez ramię.

produkty

Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia telefonu jest wypróbowany? Mnóstwo osób martwi się o to, iż pozostaną okradzieni, lecz tak na prawdę aby do tego doszło należy być wybitnie nieuważnym.

Nie czekaj oraz zobacz umieszczone tu uwagi o nas. To zapewne będą warte Twojego zainteresowania informacje – po prostu kliknij tutaj.

Taki gadżet posiada albowiem zapięcie magnetyczne, które umożliwia zapięcie urządzenia w futerale. Od poniektórych osłon da się odpiąć uchwyt mocujący,przez co można cieszyć się ślicznym etui, a w pilnych przypadkach utwierdzić go do paska. Wartość takiej kabury wynosi mniej więcej o kilku do kilkuset złotych, w zależności od modelu towaru użytego do jej przyrządzenia.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką użytkownika, z tej przyczyny powinien on o niego dbać. W stosunku do możliwości finansowych, dobrze jest zakupić i używać etui, gdyż gwarantuje ono porządny wygląd i osłonę przed niespodziewanymi trafami, a dodatkowo jest wygodne.

Tagi: , , ,
Napisano w Akcesoria do konsol, Konsole