Archiwa Bloga

Nowe gadżety, czyli co dzisiaj oferuje nam technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Chyba nie trzeba wszystkich namawiać co do tego, iż technika rozwinęła się w zastraszającym tempie. To, co obecnie jest na porządku dziennym i standardowe wiele lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Obecnie bez wielu gadżetów można układać sobie życia. Są także i te, jakie dostarczają nam sporo przyjemności.

Tagi: , , , , , ,
Napisano w Bez kategorii

Idealny sprzęt dzięki któremu da się udokumentować własne wyczyny w sporcie.

Świetnie funkcjonujący sprzęt dzięki któremu da się udokumentować własne osiągnięcia w sporcie opłaca się zakupić, bo dzięki temu rzeczywiście otrzyma się doskonałą pamiątkę ze swoich działań w dyscyplinie sportu. To korzystne zarówno dla amatorskich uprawiających sport, którzy tyle co rozpoczynają swoją karierę, a dzięki temu będą mieli możliwość regularnie zaobserwować własne starania, jak i dla doświadczonych sportowców dla których ważne pozostaje to, żeby swoje doświadczenia przekazywać innym i tym samym bezustannie podnosić swoją sławę.

Tagi: ,
Napisano w Bez kategorii

Na czym oparty jest fenomen kamery Sony Action Cam?

Producenci urządzeń rejestrujących starają się ciągle zadowalać użytkowników, więc najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkownicy kamer wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej wybierają innowacje. Ważne jest dla nich to, by ręce były nieskrępowane, bo rejestrowane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu nowa propozycja Sony w rewelacyjnej cenie perfekcyjnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.

Tagi: , , , , , , , ,
Napisano w Akcesoria do konsol

Najnowsze hity