Popularne drony dla znawców marki DJI

Marka DJI znana jest z tego, że oferuje profesjonalne oraz nadzwyczaj jakościowe drony, jakie niewątpliwie nadają się do wykorzystywania przez fachowców. Z pewnością nie przesadzimy jeśli stwierdzimy, iż firma DJI jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej znanych oraz popularnych firm, która proponuje wspaniałe drony na rynku.

Dron z kamerą

Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Jej oferta jest faktycznie niezmiernie rozległa, mało tego firma w wielu przypadkach wprowadza na rynek sporo nowości. Tym razem firma zaprezentowała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Odkrywczy phantom 3 został zaprezentowany w dwóch odsłonach – srebrnej dji phantom 3 adva http://www.gohero.pl/dji-phantom-3-advancedcią jest to, iż w zestawieniu z innymi dronami potrafią one znacznie lepiej odnajdywać się w przestrzeni, ponadto prócz kamery zwierzchniej drony są również zaopatrzone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na bezpieczne latanie w sytuacji gdy nie działa GPS.

Pokrewną technologię jak ta zdołamy odszukać w starszym modelu drona firmy DJI, czyli w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest również to, że pozostał do niego wbudowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co przedtem było dodatkiem, jaki dosyć dużo kosztował – w prekursorskim modelu jest on wbudowany na stałe. Mało tego niewątpliwą nowiną oraz naturalnie zaletą jest to, iż model ten umie znacznie dłużej wznosić się w powietrzu od swoich poprzedników.

Wskazane jest jeszcze nadmienić, iż wersja srebrna różni się od złotej nie jedynie kolorem, gdyż znaczącą różnicą jest tu typ wbudowanej kamery. W wersji Professional znajdziemy kamerę 4k, natomiast wersja druga, czyli Advanced ma kamerę 1080p. To tylko poniektóre nowości, jakie firma DJI wprowadziła w nowym modelu drona, pewno jednak wolno ogłosić, iż nowy Phantom 3 prezentuje się naprawdę fenomenalnie – zarówno pod względem technicznym, jak też pod względem estetycznym.
Tagi: , ,
Napisano w Akcesoria do konsol, Konsole

Najnowsze hity