Archiwa Bloga

Czy słyszałaś, od jakich wyrazów pochodzi wyraz „fotografia”?

Czy rozumiesz cóż w ogóle oznacza słowo fotografia? Szkicowanie blaskiem. Etymologia przewodzi do pochodzących z Grecji słów „photos” światło i „grapie” szkicowanie.

Tagi: , , ,
Napisano w Bez kategorii

O jakich rzeczach trzeba pamiętać, jeśli chcieć się będzie wybrać jakiś ciekawy prezent dla małego dziecka.

Wiele osób kupując upominek dla dziecka może mieć z tym duży problem. Bierze się to z faktu, że już maluchy mogą mieć jakieś preferencje i zainteresowania, i dorośli są pełni obaw, że nie trafią z upominkiem.

Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole, Przyszła mama

Imieniny, ślub i mnóstwo innych świąt – zobacz, co możesz kupić dziecku, żonie, czy sobie

Każdy nasz rodak ma w pobliżu siebie kogoś, komu chce kupić prezent. Może to być ważna okazja taka jak: Komunia czy ślub, a może ta częściej spotykana – urodziny, rocznica. Zdarza się również, że ma się normalną potrzebę zmiany. W każdym z tych wypadków wyjściem bywa sprzęt elektroniczny.

Tagi: , , , , , , , , ,
Napisano w Konsole

Jaki prezent najkorzystniej kupić swojemu dziecku?

Maluchy uwielbiają otrzymywać upominki i dopominają się ich przy Wszystkich możliwych okazjach. Często prośby przeradzają się w ataki rozpaczy połączone z przedstawieniami w sklepach (szczególnie zabawkowych). Z pewnością wszyscy nie raz doświadczyliśmy tego typu widoku w czasie zakupów. Zazwyczaj kupując upominek maluchowi stawiamy na zabawkę bądź odzież, ponieważ dzieci niesłychanie szybko wyrastają z odzieży i kochają się bawić.

Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole