Reklama zewnętrzna na telebimach – dynamiczna, wydajna i niezmiernie praktyczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, to znaczy takiej, z którą stykamy się każdorazowo po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się wielką popularnością i masa oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają nazbyt obfitego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak plakaty lub ulotki zostawiane w miejscach publicznych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa częstokroć inwestują w większe formy reklamy, takie jak billboardy albo telebimy.

Telebim to spory ekran, który posiada silne diody ledowe, w związku z tym obraz wyświetlany na telebimach jest intensywny i przejrzysty, dzięki czemu można go dostrzec nawet z dużej odległości – . Diody ledowe dają także niezmiernie silne światło, co pozwala zobaczyć obraz z sporej odległości nawet późną nocą czy w trakcie złych warunków pogodowych.

Telebimy są przeważnie umieszczone w miejscach często odwiedzanych przez rozliczne osoby, dzięki temu reklamy (zobacz studioprinter.pl/kasetony-reklamowe-swietlne/), które są na nich emitowane trafiają do wielu grup ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach i autostradach oraz innych nierzadko uczęszczanych drogach, dodatkowo można je spotkać w centrum miasta, przy galeriach handlowych oraz większych marketach.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Aby reklama (zobacz poznaj więcej) wyświetlana na telebimie była efektywna i dawała należyte rezultaty powinno się przestrzegać kilku norm. Po pierwsze treść reklamy musi być ciekawa, zwięzła oraz bezproblemowa do zapamiętania, co więcej reklama nie może być zbytnio długa, a czas jej wypuszczania powinien być raczej długookresowy.

Istotne jest także odpowiednie miejsce na umieszczenie na telebimach, jeżeli telebim zostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie przynieść oczekiwanego efektu, czy może zostać dostrzeżona przez mniejszą ilość osób (ekran marketingowy). Warto zadbać także o samą formę reklamy, aby była interesująca i atrakcyjna. Reklama może przybierać sporo rozmaitych form, może to być intrygująca animacja, krótki filmik – pomysłów na dobrą reklamę można obecnie odnaleźć istotnie nadzwyczaj wiele.
Tagi: , ,
Napisano w Konsole

Najnowsze hity