Spodziewasz się spotkania z młodymi rodzicami? Sprawdź, co ich ucieszy!

Zbliża okres Bożego Narodzenia, zatem pora spotkań w rodzinnym gronie i… rozdawania prezentów. Nie zawsze jest to zagadnienie bezproblemowe, jednak robi się ono niesłychanie delikatne, kiedy mamy się zetknąć z młodymi rodzicami.

Jakie prezenty im dać, żeby nie powtórzyć pomysłu mnóstwa innych darczyńców?
Świeży rodzice przeważnie są zaaferowani nowiutkim członkiem rodziny i wydaje się to całkiem zdrowe. Wolno jednak delikatnie zatroszczyć się również o ich zapotrzebowania. Nie jesteśmy zobligowani kupować dodatkowej grzechotki dla niemowlaka. Możemy natomiast sięgnąć chociażby po termofory. Dzięki temu mama budząca się do dziecka w nocy podtrzyma w łóżku rozkoszną temperaturę lub w ciągu kąpieli dzieciątka rozgrzeje jego posłanie. Sprzęt taki może być fantazyjnie udekorowany, co na pewno będzie sprzyjało częstemu używaniu. Równie dobrym projektem stanie się top do karmienia. Panie karmiące naturalnie zmagają się nierzadko z dopasowaniem garderoby do nowych wyzwań. Podarowanie takiej konfekcji bez wątpienia będzie sensownym rozwiązaniem. Warunkiem jest tu tylko dogadanie z mamą, którego rozmiaru pragnie.

disney

Źródło: flickr.com
Oczywiście oprócz prezentów typowo użytkowych można się pokusić o drobiazgi pamiątkowe. Dla świeżych rodziców świetnie sprawdzą się bardzo śmieszne smoczki, dzięki którym nawet niebywale trudny dzień wypelni się uśmiechem – w pierwszej kolejności ich, a potem także i dziecka. Nie warto natomiast sięgać po śmieszne prezenty z sfery gadżetów erotycznych.

Dziedzina ta dla nowych rodziców na ogół jest tematem bardzo delikatnym. Podarowanie dwuznacznie prezentującego się kubka bądź fartuszka potrafi tym samym zostać błędnie zinterpretowane.
Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole

Najnowsze hity