Topowe drony na rynku, charakterystyka dwóch przodujących egzemplarzy: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Który będzie właściwy dla Ciebie?

Drony stają się coraz częściej spotykane. Obecnie są one używane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na wolnych przestrzeniach napotkamy się na fanów latania, którzy testują swoje sprzęty dla zwykłej zabawy. Na weselach czy innych wielkich wydarzeniach plenerowych drony bywają używane, jako fantastyczna alternatywa na nagranie, w innowacyjny sposób, bardzo ważnych dla nas wydarzeń.

Zaledwie kilka lat wstecz na wyposażeniu miało je jedynie wojsko. W dniu dzisiejszym drony prezentują nam rzeczywistość z całkiem nowej perspektywy. Dlatego nie możemy dziwić się temu, jak szybko rośnie ich popularność. Drony łączą w sobie wielką frajdę użytkowania wraz ze zdumiewającym efektem w postaci materiału video.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Jaki model powinniśmy wybrać, aby spełnił nasze oczekiwania.Rynek staje się coraz większy, pojawiają się nowe drony, które właściwie wcale od siebie się nie różnią. Jest jednak kilka dronów na, które zdecydowanie warto skierować naszą uwagę. Pierwszym z nich jest dron DJI Inspire 1. Posiada on takie rozwiązania, jak m.in. automatyczne startowania i lądowanie, telemetria lotu, GPS oraz stabilizacja lotu. Jednak to nie będzie wszystko, dron DJI Inspire 1 został wyposażony kamerę w rozdzielczości 4k. Co w połączeniu z 94-stopniowym kątem widzenia i szybkością prezentowania klatek dochodzącą nawet do 30fps zapewnia doskonałą jakość video a także zadowolenie z użytkowania. Sprawdź koniecznie CamOnBoard.

Dron 3DR Iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com
Na co należy zwrócić uwagę, aby całkowicie być zadowolonym.
Kolejnym godnym polecenia modelem jest dron 3DR Iris+. Lider na rynku dronów przedstawia wyjątkowo atrakcyjny model, który jest całkowicie zintegrowany z bardzo popularnymi kamerami firmy GoPro. Dron będzie w stanie latać nawet do 20 minut bez przerwy oraz jest wyposażony w bardzo dokładny oraz stabilny kontroler lotu PIXHAWK. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mieć pewność, że wykonane przez nas nagrania będą nieporuszone. Bardzo ciekawą opcją jest automatyczny powrót drona do domu, kiedy straci łączność z pilotem. Dowiedz się więcej tutaj: 3D Robotics. Zdecyduj się na jeden z dwóch fenomenalnych modeli i zapewnij sobie i swoim najbliższym pamiątkę na całe życie!
Tagi: , , , ,
Napisano w Akcesoria do konsol

Najnowsze hity