Wychowawcze zabawki rozwijające wyobraźnię naszej pociechy- zobacz naszych faworytów

Sądzę nie istnieje rodzic, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są cudownie kolorowe, ciekawe i zaprojektowane tak, aby wspierały i stymulowały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby bezpośrednio dawały mu wielką uciechę.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price asystują naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności – polecamy zakupy online). Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zająć zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to przecież w trakcie zabawy nasz brzdąc przyswoi naukę liczb a także odróżniania kształtów i kolorów.

Zadaniem dziecka jest włożenie do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Przedstawia wesołe piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To także wyprawka dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie.

Jeśli prezentowana problematyka jest warta Twojej uwagi, wejdź szybko tutaj – ta oferta z pewnością też Cię bardzo zaciekawi.

Sprezentujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi maleńkimi rączkami próbuje dobrać kwadrat do owalnego otworu, nie przeszkadzajmy, aby zaprezentować właściwy sposób (zobacz ofertę w sklepie Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i opanowuje umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy atrakcyjne modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (przykład). To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Mają śliczne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.

Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole, Przyszła mama

Najnowsze hity