Wychowawcze zabawki rozwijające wyobraźnię naszej pociechy- zobacz naszych faworytów

Sądzę nie istnieje rodzic, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są cudownie kolorowe, ciekawe i zaprojektowane tak, aby wspierały i stymulowały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby bezpośrednio dawały mu wielką uciechę.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price asystują naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności – polecamy zakupy online). Ukochanym przez maluchy produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zająć zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to przecież w trakcie zabawy nasz brzdąc przyswoi naukę liczb a także odróżniania kształtów i kolorów.

Zadaniem dziecka jest włożenie do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Przedstawia wesołe piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To także wyprawka dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Sprezentujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi maleńkimi rączkami próbuje dobrać kwadrat do owalnego otworu, nie przeszkadzajmy, aby zaprezentować właściwy sposób (zobacz ofertę w sklepie Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i opanowuje umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy atrakcyjne modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (przykład). To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Mają śliczne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.

Tagi: , , ,
Napisano w Gry na konsole