Wysoka klasa i nowoczesność, czyli urządzenia gospodarstwa domowego prosto z Polski

Leżące w Wielkopolsce Wronki są ciągle od wielu lat centrum polskiego sprzętu AGD. To tutajprodukowane są między innymi wysokiej jakości pralki, chłodziarki, maszyny do zmywania naczyń, roboty kuchenne i odkurzacze.

pralka

Autor: Tino Rossini
Źródło: http://www.flickr.com
Na witrynie online przedsiębiorstwa, w kategorii „Amica pralki” znajduje się ponad trzydzieści typów. Różnią się między sobą pojemnością, szybkością wirowania i klasą energetyczną. Pralki ładujemy od frontu, a niektóre z nich dodatkowo dysponują możliwością suszenia. Dział „Amica pralki” oferuje sprzęt o innowacyjnym, wyróżniającym się designie, ale jednocześnie w przystępnych cenach. Równie kusząca propozycja obejmuje inne produkty firmy.

Na witrynie internetowej, w dziale „Amica lodówki” natrafimy na szeroką ofertę chłodziarko-zamrażarek. Sprzedawane w najróżniejszych wariantach, mogą być wbudowane lub (One Plus 7 Pro – telefon) wolnostojące. Sprzęty z zakładki „Amica pralki” odróżniają się od siebie także odcieniem, pojemnością i wysokością – . Dostępne są modele mierzące od stu cm do nawet 180

pralka

Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com

centymetrów! Choć zarówno chłodziarki, jak lodówki Amica wytwarzane we Wronkach mogą pochwalić się wysoką klasą, najczęstsze skojarzenia Polaków to niewątpliwie „Amica kuchenki gazowe” lub „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”.

Trudno być zaskoczonym, skoro tylko w 2012 roku wyprodukowano i sprzedano aż mln kuchenek! W dziale „Amica kuchenki gazowe” znajdziemy wzory utrzymane w standardowej bieli, ale też nowoczesnej, eleganckiej czerni i szarości – tutaj przeczytasz więcej. Wszystkim osobom, którym zależy zwłaszcza na oszczędzaniu prądu, rekomendujemy z kolei dział „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”. Dostępne tu rodzaje oznakowane literą A, charakteryzuje wysoka efektywność energetyczna.

Na oficjalnej witrynie online marki nie możemy kupować urządzeń. Wytwórca zatroszczył się jednakże o to, żeby pojawiły się za to szczegółowe charakterystyki sprzętu gospodarstwa domowego oraz informacje, gdzie można je zamówić. Intuicyjna wyszukiwarka pomoże także klientowi znaleźć produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb. Wybierając urządzenia Amica, ma gwarancje najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań, przygotowanych przez jedną z najbardziej znanych polskich marek.

Tagi: ,
Napisano w Akcesoria do konsol, Konsole

Najnowsze hity